Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

tanışma

Paylaş
    ismail detseli
    Özel Üyeler bay
    Özel Üyeler bay

tanışma

Mesaj  ismail detseli Bir Perş. 15 Tem. - 2:24:14

merhaba değerli site yöneticileri ve üye arkadaşlarım ben forumun yeni üyesiyim emekli 65 yaşımdayım yazmayı gezmeyi seviyorum şairim yazarım şu an itibarı ile iki kitabım var biri şiir gönülden dile dilden kaleme diğeri henüz çiçeği burnunda yeni çıktı baskıdan HATIRLA EY ŞEHİR eski yaşamlşarı ve kültürmüzü ele aldım bu eserimde daha henüz kitapçılarda yok yakında imza günü yapacağım konyada sonra piyasaya çıkacak herkese sevgi ve saygılar sunraım ha bu arad yerel bir gazetede köş yazarıyım
    FerahBurcu
    Süpermoderatör
    Süpermoderatör

Geri: tanışma

Mesaj  FerahBurcu Bir Perş. 15 Tem. - 19:40:43

Merhaba İsmail,öncelikle hos geldiniz sitemize.Sitemizde sizin gibi değerli kişileri görmekden büyük mutluluk duyduk,şiirleriniz anlamlı ve güzel,kitabınız da hayırlısı ile cıkar,burda kendinize ait eserleri tanıtın kısmı var,kitabınızı ve şiirlerinizi o kısımda yayınlayabilirsiniz,Site sizlerindir.Site biraz ıssız gibi görüne bilir.ama payalaşımcı kişiler coğaldıkca burasıda kalabalıklasacaktır.O da sizlerin sayesinde.Değerli paylaşımlarda görüşmek dileği ile

matildas81
    Kullanıcılar
    Kullanıcılar

Lakap : Delikanlıkız

Geri: tanışma

Mesaj  matildas81 Bir Perş. 15 Tem. - 20:01:07

Merhaba,hos geldiniz foruma,

Forum Saati Cuma 19 Ocak - 5:45:27