Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Handan İle Mehmet :)

Paylaş
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Cok komik Handan İle Mehmet :)

Mesaj  Admin(Uçkun) Bir Perş. 2 Eyl. - 20:51:57

Handan ile Mehmet
    Mehmet ile Handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. Bir gün Handan ve Me...hmet, Mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. Mehmet'in annesi akşam yemeği süresince Handan'ı uzun uzun süzer ve aslında Handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup, olmadığını merak eder.

Aklını okumuşcasına Mehmet annesine der ki: Ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok. Akşam yemeğinden sonra Mehmetin annesi evine döner.

Aradan bir iki gün sonra Handan der ki: Mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum. Mehmet yanıtlar: Annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım.

Oturur ve yazar:

Anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum, ama almadın da demiyorum.Fakat konu şu ki: Sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp.

Sevgiler oğlun Mehmet.

Bir hafta sonra Mehmet'in annesinden mektup gelir:

Sevgili oğlum:Handanla yatıyorsun demiyorum, ama yatmıyorsun da demiyorum.Fakat konu şu ki:Handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu.

Sevgilerle annen...

:))))))

DÜN GEÇTİ...YARIN İSE MECHUL...BUGÜN GERÇEK OLAN TEK GÜN...

QSheLiaQ
    Özel Üyeler
    Özel Üyeler

Cok komik Geri: Handan İle Mehmet :)

Mesaj  QSheLiaQ Bir Cuma 17 Haz. - 19:25:31

Çok fena olmuş Very Happy
    yay80
    Özel Üyeler
    Özel Üyeler

Cok komik Geri: Handan İle Mehmet :)

Mesaj  yay80 Bir Salı 5 Tem. - 18:34:37

İnsanlar sadece kendilerini kandırır. Hele ki bir anne evladının ne yapıp ne yapamayacağını çok iyi bilir :) Paylaşım için Teşekkür

Forum Saati Çarş. 20 Haz. - 0:05:44