Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Sevgi Dolu Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri

Mesaj  Admin(Uçkun) Salı 8 Mart - 14:08:56

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  2v3w1ben anneyim...

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983204Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  62814476_8b7f9a535932Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983204

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983229Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983233Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Anne7xn8tjgh5Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983233Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983229

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983079 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983080Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983079

" Seni,bir hücreden yaşamaya layık bir canlı haline getiren benim.Seni ıstırapların en büyüğü ile doğurdum;sevinçlerin en büyüğü ile kollarıma aldım.Sana ilk davranışı,ilk gülüşü, ilk bakışı, ilk heceyi ben öğrettim.Seni karşılıksız , menfaatsiz , ilk ben sevdim.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983108Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983108Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177
    Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983212

Sana hayatta lazım olacak ilk dersleri ben verdim.Senin yüzünden ilk acıyı ben duydum.İlk ağlayışlarını benim göğsümde dindirdin.İlk sırrını bana açtın.İlk dost beni edindin.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983103Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983103Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983103Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177
    Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983208

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  2v3w1Ben anneyim!
    Bana herzaman güvendin.İlk aşkını ben hissettim.Üzüntülerin benim üzüntülerim oldu.Seni pencerelerde bekledim, gelişinle kapılara koştum.Seni herzaman aynı duygularla bağrıma bastım, seninle iftihar ettim , seninle taçlandım, şereflendim.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983204Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983233Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Zillyen4Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983233Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983208

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  E41a2676080b
    Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983222 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983223

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  2v3w1Ben anneyim!
    Ben,Allah'ın en büyük lutfuna layık görülmüşüm.Ben bereketim, yeryüzünde iyi ve güzel, kötü ve çirkin herşeyin mesuliyetini taşıyorum.Medeniyet benim, mazi benim , gelecek günlerin ümidi benim.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983132Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983132Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983132Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983204

Ben insanlığın başı ve sonuyum.Ben hayata şekil veren sanatkarım.İstediğim renkleri kullanır , istediğim gibi yontarım.Beynine ilk nakşolacak sözler, kalbine ilk yerleşecek duygular benim duygularımdır.Ben cennet ve cehennemim.Ben istersem sevgi, kardeşlik ve dostlukla büyütürüm;istemezsem kinle , düşmanlıkla içini doldururum.Ben dünyaya nizam veren iradeyim.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983206Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Anne-ileBen Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983206
    Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983219 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983220 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983221

Ben sabır ve tahammülüm.Ben en yumuşak ve en sertim.Cesur olmayı nasıl benden öğrendiysen , korkuyu da ben sana öğrettim.Seni ilk öpen ve ilk döven benim.Sevmek, aşık olmak, şefkat, kin, dostluk ve düşmanlık duygularının hepsi bende..

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983105Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983105Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983105Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983204

Bir acı duyarken beni çağırırsın.Ben teselliyim.Ölsem bile gözüm arkamdadır.Ben endişelerin derin kuyusuyum, kendi içime düşerim.Ben bütün alakaların mihrakıyım.Cömert olduğum kadar hasis, kıskanmaz göründüğüm derecede kıskancım.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983212Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983212Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983212Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159

Evet, seni kıskanırım!Sen benim eserimsin, sen benim emeğimsin.Sen benim güzel günlerim, geçen ömrüm, bütün hatıralarımsın.Seni kıskanırım.Seni bu duyguyla bunaltır, isyan ettirir, üzerim.Seni kendime hasretmek isterim.Bunun için kıskanırım seni.

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983208Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983208Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983208Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159
    Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983215

Ben saygının mihrabıyım.Önümde diz çökmeni, gönlünde yer etmeyi isterim.Hakkım ödensin isterim.Unutulmaktan korkarım.Baş üstünde ve baş köşende yerim.
    Bu benim hakkım!

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Bebe48Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Bebe48Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Bebe48Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983159

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983177

Ve son nefesimde...Her zaman..
    Sütüm ve hakkım helal olsun yavrum derim. "

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  ANNEBen Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  71prifBen Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  ANNE

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  C11675865b62

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983219 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983220 Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  023983221

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  2v3w1

Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  Anne
    Ben Anneyim,Anne Şiiri, resimli Anne şiirleri duygusal, tüm Anneler için şiir, Anne şiirleri duygusal, duygu yüklü Anne şiirleri  62914041_f37a4857d3a2

Forum Saati Cuma 29 Mart - 1:55:41