Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Sonuda Buda Oldu,Allah'ı Mahkemeye Verdi...

Paylaş
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Sonuda Buda Oldu,Allah'ı Mahkemeye Verdi...

Mesaj  Admin(Uçkun) Bir Salı 24 Kas. - 4:56:29

1-Allaha dava açtı.... ABD`li Senatör Chambers Allaha deprem sel ve terörden dolayı dava açtı....... ABD`nin Nebraska Eyaleti Senatörü Ernie Chambers Allahın aleyhinde sel deprem kasırga ve veba gibi salgın hastalıklara ve teröre sebep olduğu gerekçesiyle dava açtı Allahın aleyhinde açılan davada mahkeme Allahtan terörist tehditleri ve zararlı faaliyetleri durdurması konusunda kalıcı mahkeme emri talep etti Bu zararlı faaliyetlerde aralarında avukatlar barosunun üyelerinin de olduğu çok sayıda insanın etkilendiği belirtiliyor Allahın "olayların faili" olduğunun ileri sürüldüğü davada Allahın her yerde olmasının yerel Douglas Bölge Mahkemesine Allahı yargılama yetkisi verirken Allahın her şeyi bilen olmasından dolayı bu davayla alakalı mahkeme davetine ihtiyaç olmadığı hükmüne varıldı Ernie Chambersın medyaya verdiği bilgiye göre bu dava Amerikan mahkemelerini gereksiz yere meşgul eden lüzumsuz davalara dikkat çekip tepki göstermek için açıldı Bir hakimin aleyhinde geçenlerde açılan bu tarz bir dava da bu olaya örnek olarak gösterildi Allahın aleyhinde Amerika`da açılan bu tarz davalarda tazminat talep ediliyor ve Allahın aleyhinde kalıcı mahkeme emrinin çıkması talep ediliyor ......................................................................................................................................................................... 2-Buda ayrı bir sorunlu insan buda dava açmış: TANRIM BENİ KORUMADIN: 2005 yılında cinayet nedeniyle 20 yıllık hapse çarptırılan Pavel M. Tanrı`ya dava açtı Pavel "Vaftiz töreninde Tanrı`nın beni koruyacağına dair bir akit imzalandı Ama beni korumadı" dedi M. Hasan Uncular / Dünya Bülteni ALINTIDIR....

DÜN GEÇTİ...YARIN İSE MECHUL...BUGÜN GERÇEK OLAN TEK GÜN...

Forum Saati Çarş. 19 Ara. - 7:25:00