Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Haklisin... Ben seni hic sevmemisim...

Misafir
    Misafir

Haklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Empty Haklisin... Ben seni hic sevmemisim...

Mesaj  Misafir Çarş. 18 Ağus. - 3:50:13

Haklisin... Ben seni hic sevmemisim...

Oooofffff...
    Oturdum kar yagislarini izliyorum..
    Ve ne tuhaf.. üsümüyorum sanki yok gibiyim...
    Son Söylediklerin Beynimin en bilinmez köselerini araliyor

Sen beni hic sevmedin...!!! Buydu senin sözlerin

Bir sigara daha yakmaliyim...

Belkide sen haklisinHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev
    Ben seni hic sevmedimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev
    Sabahlari sana uyanmayi sevdim..
    Saatlerimi senin zamanlarina kurmayi

Yeni bir güne seninle baslamayi sevdimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev seninle gecen günlerimi sevdim
    Uykuya hasret kalmalarimi sevdimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev senin varliginla yetinmeyi sevdim

Duygusalligini sevdimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev siirlerime hüzünlenmelerini sevdimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev
    Kimi yazdigim sarkilardaHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev aglamalarini
    Ama en cok sakalarima gülmeniHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev Güldügün zaman icimde güneslerin dogmasini sevdim

Seni mutlu edebildigim zamanlarda mutlu olabilmemi
    Mutsuz oldugunda kendimi yirtarcasina seni mutlu edebilme yollarini aramalari sevdim
    kacislarini sevdim gidislerini sevdim ve en cok dönüslerini

her Habersiz kaldigimda senden günün 24 saatinde seni beklemeleri sevdim
    Yoklugunda hüzündenHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev döndügünde mutluluktan akan gözyaslarimi sevdim

Bir kus yavrusunun sakat kalmasina üzülmeni sevdimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev
    Sen kimsenin caninin yanmasini istemezsinHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev canimi yaktiginda her aci sözünü sevdim
    Defalarca terketmelerinden nefret ettimHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev birbirimizi yeniden bulmalari sevdim

Hayalinle uyumalari sevdim... ve Hayalinin rahat birakmadigi uykusuz gecelerimi
    Seni kaybetme korkusunu sevdim... Her kaybettigimde kaybettigim icin nefret ettim
    En Yorgun zamanlarimda seninle olmayi sevdim ve en yorgun zamanlarinda beni umursamadigini

Hayatindaki bir numara olmami sevdim... bazen ikinci yada ücüncü oldugumda...

Isteklerimi senin isteklerinin arkasina siralamayi sevdim
    Bana sebepsiz kizmalariniHaklisin... Ben seni hic sevmemisim...  Smilev suclamalarini ve yokmus gibi davrandigin günlerde..
    tek basima oturdugum masamda iki fincan kahve hazirlamalarimi sevdim

Beni yalniz biraktigin geceleri ama hic sevemedim...
    Sarildigim yastigimi sevemedim
    Üstümdeki yorgani sevemedim
    ve üstüme cöken karanliklari sevemedim

Halada sevmiyorum.. Sevemiyorum

Senden uzaktayken her rahatsizligini hisetmelerimi sevdim
    Rahatsizliklarindan Nefret ettim...
    Seni umutsuzluklarindan cikarmalari sevdim... En umutsuz günlerimde sen umutsuz olma diye anlatmadigim anlari sevdim
    Kavgalarda en sucsuz animda... en suclu insan olmami sevdim...
    Yargisiz infazlarindan nefret ettim... cezalarindan nefret ettim... ama senden edemedim...

Ayni hayali paylasmamizi sevdim...
    Bir kiz cocugu dedim... Ismini senin koymani sevdim
    Ben o dogmamis cocugu sevdim
    Ben o cocugun annesini sevdim
    Ben yikilip kalmalarimi sevdim
    Kimse elimden tutmadan tekrar ayaga kalkmalarimi sevdim
    Ölmemi istediginde.. Ecelimle görüsme hazirliklarini sevdim

Kabul ediyorum ben seni hic sevmemisim...

Bir Sigara daha yakmaliyim...

Bilmiyorsun... ama.... Ben....
    Neyse...
    Bosver....

Ilker Cakmak

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs - 17:16:40