Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Yalnızlığa Güldüm Bu Gece

Misafir
    Misafir

Yalnızlığa Güldüm Bu Gece Empty Yalnızlığa Güldüm Bu Gece

Mesaj  Misafir Çarş. 18 Ağus. - 4:11:46

Gece sessizdi... Ürkütücüydü yalnızlıkYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev korkutucuydu.. Oysa ben hiç korkmadım. Sen yoktun ve ben bu yüzden yalnızdımYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev
    Ama sen aslında hep vardın. DuyuyordumYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev görüyordumYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev biliyordum.. Yanımda oturmuş beni izliyordun. Hayallere karışıp gözlerimden dinliyordun sözlerimi.. Yaşıyorum işte... Sadece yaşıyorum..

Sen olmadan nasıl yaşanırsa öyle yaşıyorum. Hayallere ne kadar inanılırsa o kadar kanıyorum varlığına. Seviyorum biliyorsunYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev belki duymuyorsun ama biliyorsun. Hissediyorsun hislerimi. Aşk yine bana surat astıYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev gülmüyorYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev bakmıyor gözlerimin içine..
    Yalnızlığa Güldüm Bu Gece W20cclYalnızlığa Güldüm Bu Gece W20ccl

Tutamıyorum zamanıYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev zaman hızla geçiyor. Zaten sensiz zamanlar hep boşa geçiyor. Gecemi gündüzüme karıştırıp Uykular uyanmalara susuyor. Kendimi özlüyorum zamanla. Sensiz aynalar bile beni göstermiyor. Kızıyor sanki bütün evren yalnızlığıma. İstemiyor üzülüp kırılmamı.

Peki sen ?

Sen istiyormuydun bunları ?... Boşver. Ne farkederYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev

Aynada kendimle konuşmaya başlayalı o kadar da yalnız olmadığımı farkettim. Beni anlayan bir ben oldugunu unutmamalıymışım. Zaten kim yakın olabilirdiki aynalardan başka bu yüze..
    Karardı gündüzlerYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev Üzgün yüzümü göreliYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev Güneş hiç ugramaz oldu sabahlarıma. Bulutlar şimşeklere karışıp çıkıveriyor aniden. Seviniyorum.
    Hayata dokunan birşeyler var etrafımda diye.. Boşuna. Bütün gürültüler kızgınlıklarıma.

O kadar da kötü değildi yalnızlık. Alışmış olmalıyımki izinsiz siniyor içerime. O kadar küstah bir yalnızlık ki bu.. Yalnızlığını kimsenin bilmesini bile istemiyor. Acıtır oldu canımı.

bir yalnızlığım var sanıyordum. Artık o bile beni istemiyor...

Düşün işteYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev

Yalnızlık bile benimle yalnız kalamıyor...

Ben alışık olmamalıydım bunlara. Böyle öğretmedim kendime. NE olursa olsun bir parça bile olsun herhangi bir yerden gülme sebebim olmalı..

Gülmeliyim..

Ne sebep olursa olsunYalnızlığa Güldüm Bu Gece Smilev
    Saçmala***** gülmeliyim..

Boşvermeyi bilmeliyim.
    Bulduysan sende kendinden birşeyler bu yalnızlıkta..
    Şimdi sende gül benimle..

Gülmelisin...

Neden olursa olsun.
    Gül işte nedensiz sebepsiz

Öylesine!!
    Belki de DELİCE..

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs - 15:30:36