Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri Empty Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri

Mesaj  Admin(Uçkun) C.tesi 28 Ağus. - 18:22:36

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 36
    İtalyan Il Giornale Gazetesi, 10 filmdeki 10 ünlü repliği belirledi. İşte o replikler.
    Tekrar çal Sam (Kazablanka - Humprey Bogart)

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 35
    Adım Bond, James Bond (Dr. No - Sean Connery)
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 34
    Houston bir sorunumuz var! (Apollo 13 - Tom Hanks)
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 33
    Gooood Morning Vietnaaaaaam! (Good Morning Vietnam - Robin Wililams)

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 32
    Öyle şeyler gördüm ki, siz insanlar bunu hayal bile edemezsiniz (Blade Runner - Rutger Hauer)
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 31
    Yarın bir başka gündür. (Rüzgar Gibi Geçti - Vivien Leigh)
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 30
    Aptal, aptallık yapandır. (Forrest Gump- Tom Hanks)
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 29
    Adrianaaaaa, Adrianaaaaa! (Rocky - Sylvester Stallone)
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 28
    Daha çok konuşmak isterdim ama yemeğe bir arkadaşım davetli. (Kuzuların Sessizliği - Anthony Hopkins)

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 27
    Ben o kadar kötü değilim, ama ne yazık ki, beni böyle çiziyorlar. (Masum Sanık Rabbit Roger - Jessica Rabbit)

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 26
    "Biz ayrı dünyaların insanıyız."

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 25
    "Bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla.. "
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 24
    "Annecigim, ben bu amcayı cok sevdim. Ona baba diyebilir miyim?"

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 23
    "Canımın içi babacığım doğruyu mu söylüyorsun"

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 22
    "Parayla saadet olmaz evladım, bunu sakın unutma"
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 21
    "N'ayır, n'olamaz!"
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 20
    "Turist Ömer derler benim adıma, pişman olur bakmayanlar tadıma."
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 19
    "Senin annen bir melekti yavrum"

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 18
    "Durun, siz evlenemezsiniz, çünkü kardeşsiniz. "
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 17
    "Yoksa sen de citlenbiğin annesi misin? O da benim gibi annesiz. Sen de onun annesi olur musun kara nine? O da senin gibi kapkara."

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 16
    "Üstlendiğin vazife çok mühim Kemal, bu görevi layıkıyla yapacağından eminim."

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 15
    "Amca size baba diyebilir miyim"
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 14
    "Kelaaaj!"

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 13
    "Pişman mısın yavrum."
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 12
    "Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da."
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 11
    "Bizim bu dünyada yaşamaya hakkımız yok mu be hakim bey abicim"

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 6
    "Seni sevmiyorum, seninle oyun oynadım, bunu anlamadın mı hala."

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 5
    "Hatırlar mısınız, bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı"
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 4
    "Sonsuza kadar seni bekleyeceğim."

Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 3
    "Bana yıllar önce çılgınca sevdiğim bir kadını hatırlattınız..."
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 2
    Aferin oğlum Mehmet, sana da pravo"
    Yesilcam ve Dunya Sinema Tarihinde Unutulmaz Filmler ve Unutulmaz Reblikleri 1
    "Sizi ebediyete kadar bekleyecegim"

Forum Saati Çarş. 8 Mayıs - 20:36:25