Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Yerine Başka Oyuncu Arandığı İddia Edilen Vildan Atasever Sonunda İsyan Etti.

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Yerine Başka Oyuncu Arandığı İddia Edilen Vildan Atasever Sonunda İsyan Etti.  Empty Yerine Başka Oyuncu Arandığı İddia Edilen Vildan Atasever Sonunda İsyan Etti.

Mesaj  Admin(Uçkun) Salı 14 Eyl. - 9:45:24

Yerine Başka Oyuncu Arandığı İddia Edilen Vildan Atasever Sonunda İsyan Etti.
    Haber Yayın Tarihi: 09.02.2010 16:07

Yerine Başka Oyuncu Arandığı İddia Edilen Vildan Atasever Sonunda İsyan Etti.  Vildan-atasever-fena-patladi_5106_o
    Resmi büyütmek için tıklayın

Samanyolu dizisinde Özcan Deniz`in karşısında sönük kaldığı gerekçesiyle yerine başka oyuncu arandığı iddia edilen Vildan Atasever sonunda isyan etti: Bu dedikodudan bıktım. Yapım şirketinden 3 gündür açıklama bekliyorum!

Özcan Deniz ve Vildan Atasever`in başrolünü oynadığı "Samanyolu" dizisi beklenen reytingi alamayınca faturası oyunculara kesildi.

Özellikle de Altın Portakal ödüllü
    Vildan Atasever bu konuyla ilgili "Özcan`ın karşısında sönük kalıyor" şeklinde eleştirilere maruz kaldı. Bu yüzden dizinin kadrosundan çıkartılacağı hatta onun yerine yeni oyuncu arayışı içine girildiği iddia edildi. Yapımcı şirketi Ay Yapım da konuyla ilgili sessiz kalınca Vildan Atasever dayanamadı ve suskunluğunu Vatan`a bozdu: "Bu dedikodunun direk yapım (Ay yapım) şirketinden çıktığına dair dedikodular alıyorum. Umarım gerçek değildir. Yapım şirketinden 3 gündür bir açıklama bekliyorum."

ViLDAN mı ÖZCAN Mı?

Vildan Atasever`in "sönük kaldığı" iddialarına hayranları da büyük tepki gösteriyor. Genç yıldızın fanları "Bu dedikodular kasıtlı çıkarılıyor. Özcan Deniz`i konuşan yok. Asmalı Konak`tan sonra yaptığı hangi iş tuttu. Meltem Cumbul`un geleceğini söylüyorlar. Meltem Cumbul ile Aşk Yakar da oynadı o da tutmadı" diye yorum yaptılar.

Forum Saati Çarş. 8 Mayıs - 11:24:41