Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu


  Devlet Tiyatrosundan Çocuklara Müzikal, Çocuk Müzikalleri, Benim Tatlı Meleğim Çocuk Müzikali, Tiyatro Haberleri

  Paylaş
  avatar
  Admin(Uçkun)
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1549
  Kayıt tarihi : 10/08/09
  Lakap : Yönetici

  Devlet Tiyatrosundan Çocuklara Müzikal, Çocuk Müzikalleri, Benim Tatlı Meleğim Çocuk Müzikali, Tiyatro Haberleri

  Mesaj  Admin(Uçkun) Bir Cuma 18 Şub. - 0:34:47

  Ankara Devlet Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Benim Tatlı Meleğim", 18 Şubat Cuma günü Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde prömiyer yapacak.


  Metin Arslan'ın yazıp yönettiği oyun, 20, 22, 25, 27 Şubat tarihlerinde de temsil edilecek. Dekor tasarımı Hakan Dündar'a, giysi tasarımı Ceren Karahan'a, ışık tasarımı Yakup Çartık'a, müzikleri Meltem Taşkıran'a ait olan oyunun dans düzenini Yasemin Erkan hazırladı.

  Oyunda, Dara Tan, Süheyla Gürkan, Pervin Balcı, Hakan Coşar, Elif Aykanat, Doğukan Özman, Elif Çelikcan, Müge Taşpınar, Burak Talı, Mert Tiryaki, Meltem Erden, Ayşe Kübra Çalışkan, Perran Vurdum, Yasemin Ballı, Berk Bozoğlu, Umut Yılmaz, Serhat Eren, Yusuf Ozan Demirbaş, Mahir Berkant Varol, Uğur Erbektaş, Güneş Uydaş ve Ali Can Öztan'ın rol aldığı oyunda orkestrada;

  Tolga Yüksel, Ahmet İsmail Sağıroğulları, Harun Sağıroğulları, Aslıhan Sağıroğulları, Oytun Çetin, Nazmiye Hande Çakır, Burak Coşkuner, Hüseyin Acun, Kerem Çetinkaya, Defne Aydın, Kübra Nezaket Benlioğlu, Ali Can Öztan, Onur Yüksel, Barış Yaman, Abdülkadir Yurtsever rol alıyor. Oyunun konusu şöyle:

  "Selim, zeki, çok duygusal ve içine kapanık bir çocuktur. Babasıyla birlikte yaşamaktadır. Çevresiyle iletişim kurmakta güçlük çeken selim, en zor anlarında gerçek yaşamdan kaçarak kendi hayal dünyasına sığınır. Onu hayal dünyasındaki yoluculuklarda yalnız bırakmayan dostu, arkadaşı, sevgilisi yani her şeyi olan çok değerli birisi vardır; 'Melek'. Melek'le yaptığı bu yolculuklarda Selim, eksik kalan yanıyla yüzleşir ve gerçek yaşamda üstesinden gelemediği durumları aşmaya çalışır."

  [Cumhuriyet]


  _________________


  DÜN GEÇTİ...YARIN İSE MECHUL...BUGÜN GERÇEK OLAN TEK GÜN...
   Forum Saati Salı 18 Ara. - 23:39:18