Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Empty Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler

Mesaj  Admin(Uçkun) Ptsi 11 Tem. - 12:00:30

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  4vz4g8cv
    Hani bogazında dügümlenir ya sözler

Üstüne gelirya dünya bir anda

Sevdigini bilirsin kelimeler eksik kalırda

Aşkını damarlarında hücrelerinde hissedersinde

Mesafeler vız gelirya işte aglamaklı olursunya

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Ls6524

Susarsın konuşamazsın kalabalıklar içinde

Elin kolun baglanırda yutkunur kalırsın

Nereye baksan sevdicegini görürsün

Ellerini tutmak gözlerine bakmak

Mesafelere ragmen sabretmek aşk budur

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Ls6524

Seni Nasılmı Sevdim

Ben Seni Yasaklarda Uzaklarda

Şarkıların Tınılarında Müzigin

Nagmesinde Rüzgarın Esintisinde

Yagmurun Damlasında Kısacası

Ben Seni Tüm Güzelliklerle

Sevdim Sevdim Sevdim

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  L3254

Sevgi Denen O Büyü Bilinmiyor

Degilmi Gönlüm Bir Özlem

Rıhtımı Gözdeki Yaş Silinmiyor

Degilmi ?

Dudagımda İsmin Dua Gibi

İçimde Aşkın Gözlerimde

Hayalin Var...

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  8547ert

Sen Degil Sensizligindir

Beni Kahreden

Yoklugun Degil Özlemindir

Felaketim

Derdin Degil Dermanın olamamamdır Pişmanlıgım

Sensizlik Bir Uçurum Kenarında

Beklemek Gibi Nezaman

Geleceksin Elimden Tutup

Beni Uçurum Kenarından

Alacaksın Bekliyorum

Haydi Gel Artık Tut Ellerimden

yokür Beni Senin Dünyana

Beni Böyle Öksüz Beni Yetim

Bırakma...Sevdicegim

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Fairy031.MOTgif

Sen Benim Çocuklugum

Sen Benim Diyer Yarım

Sen Benim Can Damarımsın

Seni Sevmek İbadet Gibi

Ezanlar Şahitimdir

İçimde Kocaman Bir Nehirsin

Sen Tanrıya Dilenen Dilek

Sen Göklere Uzanan Elim

Sen Geceme Rüya Günüme

Işıksınsın Sen Bende Ben

Tende Can Kalpte Sızı Dudakta

Duasın...Sevdicegim

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Aezuvypy

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Delimavi325000000003486ss9Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  Delimavi325000000003486ss9

Ben Seni Böyle Sevdim Sevdiceğim,Aşk Şiirleri, Romantik Şiirler, Hüzünlü Aşk Şiirleri, Sevdiğinize Özel Aşk Şiirleri, Duygu Yüklü Şiirler  0_566cc_68eb2619_XL

Forum Saati Cuma 26 Nis. - 13:25:09