Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Yaz Ortasıydı Bana Geldiğin

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Yaz Ortasıydı Bana Geldiğin Empty Yaz Ortasıydı Bana Geldiğin

Mesaj  Admin(Uçkun) Paz 23 Ağus. - 0:44:58

Yaz Ortasıydı Bana Geldiğin Anigif10

Yaz ortasıydı seni lik gördüğümde, sıradan bir karşılaşmaydı, ne planlanmıs nede beklenilen

hani eski türk filmlerinde bilindik konular vardır ya, bir erkekle bir bayan karşılaşır ve
    gözgöze gelirler ve film bu konuyla baslar ve biz hep bunun film olduğunu ve öyle bir şeyin
    olamayacağını söyler dururduk, evet aynen oyle oldu karşılaşmamız bir anda bakıslarımız
    kilitlendi, belki korktum belkide beklemiyordum, o an bakıslarımı senden kacırdım ve elimi uzattım, öylesine tokalaştık, ve bir daha bakmaya cesaretim yoktu ya tekrar bakarsam o filmlerdeki gibi bir sevda başlarsa, oysa ben bundan sonraki hayatımı planlamıstım, sakin ve yalnız bir hayat sürdürecektim ve öylede devam edecekti sen hiç bir planın içinde yoktun,

Yaz ortasıydı sen hayatıma pat diye girdin, ben şaşkın ve huzursuz, sonuç ne olursa olsun tekrar baktım gözlerine, evet belkide yıllardır beklediğim bakış buydu sıcak samımi ve dost
    bir sen birde ben vardım sanki , etraftaki onca insan o an yok olmuştu, evet sadece biz vardık, elimi hızla çektim ve oradan uzaklaştım, ama ben sende kalmıstım ve seni kendimle götürmüştüm... O bakıstan sonra gözlerim hep seni aradı ve sendeki o gülümsemeyi,,

Yaz ortasıydı seni bana getiren beni sende bırakan, günlerin sanki dakika gibi geçtiği o güzel sayılı günler, sanki ömre bedel güzel saatler, her güzelligin bittiği gibi seninle benimde ayrılma zamanı geldi, karşımda bana el salliyorsun, hepsi bu kadarmı, şimdi biz seninle ayrılıyormuyuz sen taaa uzaklaramı gideceksin, hani daha yeni başlamıştık simdi bu ayrılıkda nerde çıktı, evet bana el sallıyorsun, yine görüsecez diyorsun, ama ben ne sana nede bu ayrılığa hazır değilim, oysa önceden hayal etmistim seninle vedalaşırken sana sıkı sıkı sarılacak seni doyasıya koklayacaktım, her seyin plansız proğramsız olduğu gibi ayrılmamızda aynen öleydi, el salladın ben batıya doğru sen doğuya hızla aramızdaki mesafe açıldı, SENİ ÇOK ÖZLEDİM, yine hayatıma pat diye gir hadi, gel desem gelemessin o kadar uzakdasınki, BEN SANA HASRET SEN BENDEN UZAK, Yaz ortasıydı seninle ilk karşılaşmamız........

Forum Saati C.tesi 11 Mayıs - 6:03:03