Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Eğer birgün benden bıkarsan

manolya41
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Eğer birgün benden bıkarsan Empty Eğer birgün benden bıkarsan

Mesaj  manolya41 Salı 19 Ocak - 14:43:09

Eğer birgün benden bıkarsan 4amabugunyinecopynq5

Eger bir gün yasamdan bikarsan
    Eger bir gün yasamdan bikarsan, bikma ? bikmak icin cok erken!

Eger bir gün yasama kizarsan, kizma ? kizmak icin cok erken!
    Eger bir gün kaderini lanetlersen, lanetleme ? lanetlemek icin cok erken!

Bikmak icin cok erken,
    cünkü senle gecirecek daha bircok saat, gün, yillar var
    Kizmak icin cok erken,
    cünkü bu hayat bizi bulusturan, kavusturan, birbirimize gösteren - buna,
    Kalblerimizi böylesine büyük, yüce, güzel ve ebedi bir sevdaya vurduran hayata kizmak hic olmaz, ne kadar dua etsek, sükür ve hamd etsek azdir, sükretmek icin dünyadaki karincalari saysak, cicekleri saysak yine azdir, yine azdir ve az gelir, ne yapsak azdir

Lanetlemek icin cok erken, cünkü kaderimiz, seni bana, benide sana kavusturan

Kimbilir daha ne kadar güzellikler acik gelecegimizde, sabret, sabret, sabret
    Biliyorum sabretmek kolay degil
    Ben sabret diyorum, ama esasinda bende sabredemiyorum, dayanamiyorum, kavruluyorum, yaniyorum sevda atesinde, özleminde, tutkunla, ama sabretmeliyiz

Yar baska ne yapayim, tek avuntum SEN
    Senin ela gözlerin, melek yüzün, pamuk kalbin, güzel huyun, keci inadin ve yüce merhametin
    Biliyorum gelecek, gelecek - o günler gelecek, her seyin acisi, sensizligin acisi, sensiz gecelerin, yoklugunda uyuyamadigim, seni, ya seni, baska kimseyi degil seni düsünmekten uyuyamadigim o gecelerin acisinin cikacagi o günler
    Hasret, özlem ve sevgiden düsen gözyaslarin, hickiriklarin, o sellerin acisini söke söke cikaracagiz
    Iste bunun icindirki hic pes etmeden yasadigim

Iste bunun icindirki hic birseyden korkmayip seni sevmeye, sadece seni sevmeye devam etmem, aynisinida senden istemem

Iste bunun icindirki yolumuzda ne kadar kar, yagmur, camur olsada, taslar, beklenmedik seyler, engeller ne olursa olsada, ciksada, bizi yolumuzdan saptirmayip, biz yolumuzdan sapmayip, sabret dedigim bunun icindir

Göreceksin, görecegiz, olacak, INSALLAH olacak, sabrimiz onun icin olsun, sabret SEVDAM, MELEGIM; KUMRAL BOMBAM, BEBEGIM; CANIM, CEYLANIM, PRENSESIM,
    O gün gelip cattiginda göreceksin bak ?demistik? diyecegiz,
    Sevdamiz o kadar büyükki, bize kolay kolay bisey olmayacak INSALLAH
    Biz daha cok güzel dakikalar, saatler, günler, aylar, yillar, ömürler tüketecegiz
    Sen merak etme ve bos yere olmasada, olmadigini biliyorum - üzülme nolur, yalvaririm nolur!!

Dogrudur, günler vardiki, sendin bana bunlari söyleyen, ama simdi ben senden istiyorum, yalvariyorum, nolur kendini bos yere olmasada harap etme, nolur, yalvaririm nolur!!
    Sensin benim herseyim, birtanem, ve mevladan tek istedigim, sensin CANIMA YETEN!!
    Seni sevdigimi biliyorsun, onun icin bak üzülme, sen bensin, bende senim, sana nolursa bana olmus gibidir.

Eger birgün benden bikarsan bunu bana söyle ve neden anlat olurmu
    Benim gibi bir uyuzla ugrasmak kolay degil, yinede beni bu kadar sevip, bana bu kadar deger verip, beni bu kadar yükselttigin icin cok tesekkür ederim !!

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs - 20:53:04