Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

2 posters

Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama,

manolya41
    Deneyimli Üye
    Deneyimli Üye

Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, Empty Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama,

Mesaj  manolya41 Çarş. 20 Ocak - 0:32:57

Ten renginle uyuşmayan
    gözlerinden düşen o damlalar olmaz olsun .
    Yakışmıyor sana be gülüm .
    Hani hep derdim sana gülmek yakışıyor diye peki bu ağlamakda neyin nesi ?

Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, Aglayansairfc1zd1

Şimdilerde son satırlarım senin içindir bilesin . Gözlerine onlardan akanlara kurban olmaya geldim .
    Sen yolunda ölmeye senin için varolmaya geldim . Ehh be gülüm ne olur be gülüm

ağlama .....

Bir lale gibi açılıvermişdin şu garip yüreğimde laleler solmasın demedik mi ? Hatta ve hatta bunun için birbirimize söz vermedik mi ? Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama .....

Bir zaman dı bize çok yakın olan bir an
    sen gibi sevdiceğim sen gibi ne dedik ; Yenilmek yok yolun başındayız biz sevgiyi Allahına kadar koruruz yaşatırız . Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama .....

Özlmeler elbette olacak demedik mi
    Hasret bin pare .....
    Güller solacak
    Yollar uzayacak
    Ama yüreklerimiz
    Ama gönlümüzün sevdası
    Ama ve ama
    İçimizde varolan yangın
    Sönmeyecek demedik mi ?

Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama ......
    Şimdilerde ben sensiz ben sensizliğin sesindeyim .
    Özlem desen bendede var gülüm . Hasret anlatamam bile onu . Ama inan ağlamıyorum ama inan üzülmüyorum ......

Çünkü gülüm

Ben seni çok seviyorum .................
    Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, Empty Geri: Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama,

Mesaj  Admin(Uçkun) C.tesi 23 Ocak - 3:35:47

Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, 579109 Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, 489697 Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, 270921 Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, 664806 Ehh be gülüm ne olur be gülüm ağlama, 502192

Forum Saati Cuma 17 Mayıs - 7:00:32