Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

3 posters

Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  Empty Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar

Mesaj  Admin(Uçkun) Ptsi 12 Tem. - 20:46:40

DAĞLAR

Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  00748453232611780306

Bahar kışa gülerek işmar ediyor
    Lodos yeli esince karlar eriyor
    Çiğdemle nevruzdan koku geliyor
    Kışta dumanlı başınız ne güzel dağlar

Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  00748453232611780306

Çıkardınız hep eşi dostu düşümden
    Ayırdınız yarenim dostum eşimden
    Şikâyetim olmadı hiç boran kışından
    Üzerinize yağan karla güzelsiniz dağlar

Dört mevsimi değişiktir güzel yurdumun
    Çanakkale Sarıkamış koca tepe farkının
    Ünü vardır dünyalarda şanlı ordumun
    Tarihlerle düşünür Türk halkı sizleri dağlar

Bin bir çeşit ağaç var ormanların sırtında
    Yaşamın pek hoş serin sulu yaylaların da
    Cenneti ala gibi güzellikler yurdumda
    Kurda kuşa yuvasısınız koruyucu dağlar

Adlarınızı saymaya aciz dilim yetmiyor
    Parmaklarım kalemime hükmetmiyor
    Martinim tutukluk yaptı kurşun atmıyor
    Tavşan keklik gibi avlarına hasretim dağlar

Ozan İsmail de sizin aşkınız hiç bitmiyor
    Gönül hevesli gelmeye ayaklar gitmiyor
    Dağlar size varmaya bende takat yetmiyor
    Pusu kurmuş dumanlı bakışa hasretim dağlar

İsmail Detseli
    14-Şubat 2010
    ismail detseli
    ismail detseli
    Özel Üyeler bay
    Özel Üyeler bay

Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  Empty Geri: Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar

Mesaj  ismail detseli Çarş. 14 Tem. - 0:43:08

bana ait şiiri buraya alıp paylaştığınız için teşekkürler ismail detseli
    Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  Empty Geri: Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar

Mesaj  Admin(Uçkun) Çarş. 14 Tem. - 0:48:56

Rica ederim Arkadsım,Zahide hocamın sitede gördüm,burdada olsun istedimdi,Site artık sizindir burdada bekleriz değerli paylaşımlarınızı ve şiirlerinizi.cok teşekkürler.harika bir şiir.ellerinize emeklerinize yüreğinize sağlık Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  804454
    ismail detseli
    ismail detseli
    Özel Üyeler bay
    Özel Üyeler bay

Mesaj  ismail detseli Çarş. 14 Tem. - 23:41:16

beğendiğinize sevindim arkadaşım sağ olun elimden geldikçe dilimin döndüğünce bir şeyler yapaya çalışırım inşallah sevgiyle kalın şair yazar İSMAİL DETSELİ
    FerahBurcu
    FerahBurcu
    Süpermoderatör
    Süpermoderatör

Mesaj  FerahBurcu Perş. 15 Tem. - 19:43:13

Çok Çok güzel bir şiir,yüreğinize sağlık, Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  804454 Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  564433 Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  564433 Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  489697 Dağlar Üzerinize Yağan Karla Güzelsiniz Dağlar,Kurda Kuşa Yuvasısınız Koruyucu Dağlar  343823

Forum Saati Cuma 17 Mayıs - 12:53:34