Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Seviyorum Seni - İkbal Gürpınar...

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... Empty Seviyorum Seni - İkbal Gürpınar...

Mesaj  Admin(Uçkun) Salı 2 Kas. - 17:30:14

Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... 502192 Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... 502192 Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... 502192
    SEVİYORUM SENİ
    Seviyorum seni ekmeği tuza banıp
    Banıp yer gibi
    Geceleri ateşler içinde uyanarak
    Ağzımı dayayıp musluğa
    Su içer gibi

Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... 502192 Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... 502192 Seviyorum Seni -  İkbal Gürpınar... 502192

Ne zaman seni düşünsem
    Bir ceylan su içmeye iner çayırları
    Büyürken büyürken görürüm gülüm
    Her sabah her akşam seninle
    Yeşil bir zeytin tanesi
    Bir parça mavi deniz alır beni

Seni düşündükçe gül dikiyorum
    Ellerimin değdiği yere
    Atlara su veriyorum
    Daha bir seviyorum dağları gülüm
    Her akşam seninle
    Yeşil bir zeytin tanesi
    Bır parça mavi deniz alır beni

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 8:01:40