Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

2 posters

Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin

esmerim
    esmerim
    Kullanıcılar
    Kullanıcılar

Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  Empty Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin

Mesaj  esmerim Çarş. 24 Kas. - 6:05:18

Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  Gitme_1

Olurda bir gün biterse bana olan aşkın
    Olurda gitmek istersen ve ben ısrarla "Neden" diye sorarsam
    Sakın bana "Seni sevmiyorum artık" deme..
    Dürüst olma istemiyorum bahaneler bul yalanlar uydur..
    Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165

Beni suçla mesela deki "Her şeyin sorumlusu sensin…"
    Yemin ederim itiraz etmem sana..
    Her şeyi çekerim sineye her şeyi kabullenirim..

Sadece beni sevmediğini duymaya dayanamam ben..
    Bunu söyleyeceğine öldür daha iyi emin ol canım daha fazla yanmaz…
    Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  39926165
    Gitmek istersen sakın "Bir başkası var" deme bana..
    Varsa öyle biri sakla kendine ben bilmek istemiyorum..
    Bir başka elin sana dokunduğunu
    Bir başka kolun seni sardığını
    Bir başka dudağın seni öptüğünü düşünmek delirtiyor beni..
    Bir başkası var dediğin an
    Korkarım tepkimden korkarım yapacaklarımdan..
    Bu yüzden mesela deki ilişkimiz yoruldu dinlendirelim…
    Bu en basit bu en kanılmayacak bahaneye bile kanmaya hazırım ben.
    Gitmeyi kafana koyduysan eğer ve artık hiçbir şekilde heyecanlandıramıyorsam seni haber vermeden git
    Bir şey söylemek zorunda değilim.
    Bırak merak edeyim bırak yollara düşüp seni arayayım.
    Bulamayınca kadehlere sarılayım ağlayayım.
    Ama yeterki duymayayım artık beni gördüğünde ellerinin terlemediğini dizlerinin titremediğini..

Gerçek her zaman en iyisi değildir ve ben her gerçeği kaldıracak kadar güçlü değilim.
    Bakma öyle göründüğüme konu sen olunca en zayıf en aciz halime bürünüyorum.
    Seni kaybetmekten deli gibi korkuyorum.
    Bıktıysan benden ve topladıysan eşyalarını ben görmeden git.
    Gizlice ve sessizce… Gidişin bir yıkım yaratmasın bende.
    Tanık olmayayım geldiğimde göreyim gitmiş olduğunu.

Gözümün içine baka baka " Hoşça kal "demeni istemiyorum.
    Yüz yüze bir veda bana göre değil.
    Kaç istersen bir hırsız gibi. Uzun bir tatilde bir daha geri dönme.
    Bir not bile bırakma senden sonra onu okumak bile ağır gelir bana.
    Gitmek istiyorsan eğer sakın ağırdan alma hemen git.

Beni oyalayıp biraz daha alıştırma kendine.
    Kesin olsun gidişin dönüşlerden arınmış olsun.
    Bana senden geriye hiçbirşey kalmasın.
    Hiç yaşanmamışsın hiç benim olmamışsın gibi…
    Anılarla baş ederim ben merak etme
    Ama sen gideceksen hazırla bahanelerini
    Beni gerçeklerle yüzleştirme..
    (alıntı)

Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  579109 Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  579109
    Gerçek şu ki , sevdiğini kaybetmek ondan ayrılmak çok zor. Hele bir de hala seviyorsanız dayanılmaz bir acı olur. Rabbim sevdiklerimizi bizlere bağışlasın. Sebepsiz veya yoktan şeyler için ayrılık vermesin.

suCre
    suCre
    Kullanıcılar
    Kullanıcılar

Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin  Empty Geri: Olurda Bir Gun Biterse Bana Olan Askin

Mesaj  suCre Ptsi 31 Ocak - 1:06:17

çok güzel bir şiir emeklerinize sağlık...

Forum Saati Çarş. 15 Mayıs - 13:47:17