Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

BİL İSTEDİM.

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

BİL İSTEDİM. Empty BİL İSTEDİM.

Mesaj  Admin(Uçkun) C.tesi 22 Ağus. - 1:49:22

BİL İSTEDİM. 112px910

Uzun zaman oldu seni görmeyeli her gözümü kapatışımda gülüşün gözümün önünde adım adım yürüdüğüm yollarda , kasvetli günlere gözümü açtığımda , kalbimi sıkıştıran o hüzünlü gecelerde,doyasıya güldüğüm anlarda ,Bir fotoğrafa bakarken fark ettim ki ilk aklıma gelen sensin sevdiğim.Kökünden dinamitlediğin yıkık bir taş ocağı gibi toz toprak içindeyim seni görmeyeli.Nedeni niyesi yok gidişinin.Çok sorguladım kendimi bir sebep aradım kendimce çözümler bulmaya çalıştım havuz problemleri gibi bir taraftan doldurdum bir taraftan boşalttım beynimin seninle ilgili olan kısmını içim senle dolup taşıyor böyle zamanlarda ama yinede anlatamıyorum sol tarafıma gidişine haklı bir sebep bulamıyorum.Gittiğin yerler sana umut ettiğin mutluluğu getirdimi acaba yoruyormu hayat benim gibi senide .Her sabah pencereden baktığında insanların kuş sürüleri gibi önünden geçişini izliyormusun..Zamanlar ,saatler dakikalar boş ve yersiz geliyormu sanada.Pişmanmısın yapamadığın başlangıçlar ve erken bitişler için.Merak ediyorum acaba özlüyormusun beni neler yaptığımı düşünüyormusun .Yoksa farklı mekanlarda farklı insanlarla mutluluğun keyfinimi çıkartıyorsun.Mutlu olmanı çok isterim biliyorsun değilmi.Zamansız yersiz ağlıyorum ben artık .Seninleyken yüzüme bir güneş gibi doğan gülümsememden eser kalmadı.Hayat kavgasında yenik bir boksör gibi her geçen gün yeni bir yumruk yiyorum sevgilim.Kavgayıda beceremem bilirsin.Benim kavgam kendimle.Aştığım onca soruna rağmen kendimi karanlıkta tek başına kalmış küçük bir kız çocuğu gibi hissediyorum. Ne çok şey biriktirdim uzun sohbetlerde sana anlatılacak bir sürü sözcük .Bazı zamanlarda kızarken kısttığın gözlerin artık başkaları için gülerken küçücük kalıyormu.Çok sorum var sana sevgilim çok sorum çok keşkem ve çoğu umudum hala sana dair.Senide dahil ediyorum yalnız zamanlarıma seninle konuşuyorum dertleşiyorum beklenmedik gidişinin sebebini ben sana soruyorum.Susuşun yüreğimi yakıyor .Kötülük yaptın bana susuz bıraktın beni açlığa dayanırdım belki ama susuzluğa dayanamıyorum sevgilim.Üstünden çok zaman geçti gidişinin gelesen yine herşey eskisi gibi olur biliyorum .Yarttığın boşluğu dolduramıyorum.Ümidim beni yaşatıyor sevgilim uzaklarda oluşunun gidişinin sebebini bulamasam da varlığını bilmek ciğerlerimi dolduran nefes gibi iyi geliyor bana .Şimdi öyle bir yaşıyorum ki her gün sana uyanıyorum her geçen gün sana birikiyorum , sorularımın cevapları hep sana çıkıyor .Zaman bana ilaç olamadı.Sensizliğim daha da derinleşti. Şimdi sen bu kadar uzaktayken ve yaşananların üstünden çok zamanlar köprülerin altından çok sular akmışken bunları sana niyemi anlatıyorum bir sebebi yok sevgilim sadece BİL İSTEDİM.

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 2:13:16