Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Empty Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar

Mesaj  Admin(Uçkun) Paz 30 Eyl. - 3:59:35

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar 35725584020824728606

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Cagzydv2k9q

ruhumdaki sükut.....

Ey Yar... Yağmur misali yağ'ki gönül bahçeme, Aşkının filizi yeşersin, Ve sensiz kuraklasan bu kalp yeniden can bulsun..

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Xy6snflpmk3Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Z0x0ljfiv84

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Jh3rwsc4anv

ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar, yüreğim şimdi HİRA gibi bekleyişlerde..Yüreğimde Ezanlar Okudu Bilâl !
    Kalbime Seni Fısıldadı Mikail.. !Adım Hallac-ı Hüzün..
    Adım Sala'dan Sonra ki Sükut..
    Adım Uhud'un Ardındaki Hüsran..!
    Adım Adındı Yâr...

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Xy6snflpmk3Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Z0x0ljfiv84

Ruhumdaki Bedenimdeki İzin Sevgilim, ey benim hicretine mekke gibi yandığım yar Jh3rwsc4anv

düşünceler düşlüyorum derin, sızılı, gizli.......
    Yüreğim, hasretle yanıyor; bir gariplik hissediyorum, içim içime sığmıyor; can kafesten uçmak istiyor.
    Yediğim ekmekte, içtiğim suda, kokladığım gülde, ziyânın parıltısında, yağmur damlasında, kar taneciklerinde, Sen’i düşünüyorum.

Güneşin her sabah doğuşunda, her akşam gurubunda Sen’i düşlüyorum; aşkın kalbimi titretiyor.
    Yürüdüğüm yollarda, konuş...
    tuğum insanlarda, ikliminde uçuşan altın kanatlı kuşlarda hep sanatını görüyorum. Rahmetine sığınıyorum...

Rahmetin; hem hazanı, hem kışı, hem baharı, hem yazı, hem arzı, hem semâyı, kucaklıyor. İkliminde fânî olmak, ebetlere yelken açmak istiyorum.

COŞKUN DENİZİN HIRÇIN DALGALARINDA Kİ SESSİZLİKDE SENİ DÜŞÜNÜYORUM...

Forum Saati Cuma 10 Mayıs - 21:53:02