Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Ismarlama Aşk...

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Ismarlama Aşk... Empty Ismarlama Aşk...

Mesaj  Admin(Uçkun) Salı 25 Ağus. - 3:07:04

Ismarlama aşktı belki yaşadığımız...sen güzel olsun,akıllı olsun,sadık olsun,benim dediğimi yapsın,osu olsun busu olsun dedin...ben yakışıklı olsun,beni sevsin,sadık olsun,bana değer versin onu yapsın bunu yapmasın dedim belkide…yaşadığımız hayattan kaçışlarda bulduk birbirimizi...sen başkasında,ben başkasından kaçmıştım...birleşti hayatımız farkında olmadan,belki zoraki mutluluk oyununu başlatmıştık o zaman...zaman bile yetmedi bizi birleştirmeye eski hatıraları unutturmaya... Sen onu aradın bende,bense özgürlüğü... Sevmek mi daha zor,sevilmek mi bilemedim...yoksa sevip-sevilme ihtimalini düşünmek mi... gece olunca başımı yastığıma koyupta düşününce yaşadığımız günleri... Yerçekimi etkisini gösterir gözlerimdeki yaşlar usulca süzülünce...kalmak mı yoksa gitmek mi acıtır canımı daha fazla...gitsem eğer, ya seni özlersem, ya pişman olursam, ya daha çok acı çekersem ne olucak... Peki ya kalsam her sözün yaramı daha çok acıtmayacak mı daha çok üzmeyecek mi...ne yapıcam ben senle... Ne senle oluyor sevdiğim ne de sensiz... Aklımda tek soru var gerçekler mi yaralar yüreğimizi yoksa yalanlar mı...cevabını bulamadığım o kadar çok soru var ki beklide bu sorulardı bizi uzaklaştıran...
    Sen hiç gerçekten sevdin mi hayatta...
    Beni yürekten sevdin mi,yoksa dilinmiydi sevdiğini söyleyen...
    Senin hiç kalbin fırladımı göğüs kafesinden...
    Anlamlı anlamsız her şeye güldün mü...
    Hiç elini kolunu nereye koysan diye düşündün mü...
    Daldımı gözlerin boşluğu öylece kaldın mı...
    Kışın ortasında sırtından ılık ılık ter atkımı...
    Sevdiğine sonuna kadar güvenmeyi öğretmediler mi sana...
    Sen bunların bir tanesini bile yaptın mı kimseyi umursamadan...
    Yalnız gecelerde aslında hiç yalnız değilim diyerek kandırdın mı kendini...
    Sarıldın mı yastığına sımsıkı beni düşünerek...
    Yapmadın tabiki çünkü sende sevmiyordun,çünkü mutlu değildik...
    mutluluk oyunundan sıkıldınmı artık sevdiğim...biliyormusun bende sıkıldım...
    Sen kendini, ben kendimi kaydırıyorum...sonra beraber çevremizdeki sevdiklerimizi kandırıyoruz...umarsızca,düşünmeden…biliyorum ısmarlama aşktı bizimkisi…faturası ikimizede ağır olmadımı…hep bu oyunu sürdürmeye çalışan taraftın biliyorum... Beni istediğin kılığa sokmak için uğraştın hep... Beni ben olduğum için sevmedin...hayalinde yarattığın kişiye benzetmeye çalıştın beni...
    Bırak artık, değiştirmeye çalışma kalsın…
    Bırak eskiyi, unut geçmişi…
    Beni ben olduğum için sev seveceksen…
    Geleceksen sen olarak gel,kendin gibi gel gönlüme…
    Hayalimde bunlar yoktu benim,beklide senaryo yanlıştı , beklide ben yanlıştım bu oyun için…
    Ölümsüz aşklara şehit olmak istedim...
    zoraki, ısmarlama aşklara kurban oldum...
    Şimdi gözüm kör,kulağım sağır,dilim lal,nefesim soğuk,bedenim yorgun,kalbim artık yok, geriye bir ruhum mu kaldı sanıyorsun o zaten yaptıklarınla çoktan öldü be sevdiğim...artık varolmayan canımı istediğin gibi yaşa ,istediğin gibi parçala senindir...
    kimliğimi yitirdim hükümsüzdür…

filiz

Forum Saati Ptsi 20 Mayıs - 5:21:18