Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Belki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar...

Misafir
    Misafir

Belki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Empty Belki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar...

Mesaj  Misafir Ptsi 9 Ağus. - 4:40:14

Eyyyy...DiLsizLiğimin DiLe GeLen "SeVDa" CümLesi..!

''Erişilmez bir uçurumun kıyısındaBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv senden başka kimsenin farkında olmadığı bembeyaz bir çiçektim ben.
    Sen iseBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv dört mevsim özlemini çektiğim yağmur.
    Üstüme yağışını severdimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv yapraklarımdan aşağı akışınıBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv her damlanı içime çekişimi severdim.
    Bedenimde seni hissedişimi.
    Her damlan alıp yokürürdü beni adını bilmediğimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv tanımadığım yerlere...

Belki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Cizqi37pu9
    ''Sen yağınca susuzluğum dinerdiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv biterdi kimsesizliğimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv dağılırdı ürpertilerim.
    Serin bir meltem değip geçerdi yapraklarıma.
    Dünyalar benim olurduBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv uçardım sevinçten.
    GünlerimeBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gecelerime;
    hiç kimsenin bilmediğiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv fark etmediği sıcak bir sevgi dolardı.
    Sıcak bir sevgi dolardı yüreğime.
    Her çocuğa gülümserdim; her kuşaBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv her kelebeğeBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv her arıya gülerdim..

''Erişilmez bir uçurum kıyısında rüzgarlara ağıt yakanBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv yalnız ve boynu bükükBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bembeyaz bir çiçektim ben.
    SenBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bakışlarında sevdalar gizleyenBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv sevdalandığımBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gözleri kömür karası mahsun biriydin..
    Adına Seher demiştimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv adına sevdaBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv adına umut.
    SevdamBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv umudum her şeyimdin.
    GünümBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv günaydınımBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gülaydınlığım seninle başlardı. Tek sevenimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv tek sevdiğimdin.

''Yağmurumdun sen; kurak günlereBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv ayaz gecelere inat.
    Hiç bitmeyen bir umutBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv özlem ve hazla beklerdim seni.
    Gelmediğin zaman boynumu büküpBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kapar gözlerimi seni beklerdim.
    Özlemin umudum olurduBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv umudum özlemin.
    BeklerdimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv beklerdim bıkmadanBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv usanmadan...

''Çünkü seni seçmiştim benBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv sevdamBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv arkadaşım olarak. Sevdanı yüreğime nakış nakış işlemek için.
    İşlemeliydim kiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv fırtınalarBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv boranlar içinde bile olsa kardelenler gibi açmasını öğrenmeliydim...

''Umudumun bitip tükendiği anlar da oldu elbette zaman zaman.
    Seni beklerkenBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bekleyişin işkenceye dönüştüğü zamanlar da olurdu.
    Günlerin yıllara döndüğü zamanlar olurdu. Ama hiç şikayet etmedimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv şikayet etmedi yüreğim.
    Çünkü seni delicesine seviyordum ve bu sevgimle mutluydum. Özlemine zor da olsa katlanıyordum bir umutla.

''Sen beyaz bulutlarla gelirdinBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bembeyaz beyazlıklar içinde.
    Hayran hayran bakardım sana. Sen gelince ardından gökkuşağı gelirdi.

Gökkuşağına dönüşürdün rengarenk. Her renginde umutlarım vardıBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv hayallerim vardı. CanlıBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv cansız tüm varlıklar kıskanırdı güzelliğini... SenBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv hayatıma kattığım canımBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gözbebeğimdin.
    Ben de senin cançiçeğindim.
    Gözlerime dolan bulutBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv üzerime yağan yağmurdun sen.
    Toprağa saçtığım umudumdun. HavaydınBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv hayattınBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv suydunBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv sevgime bandığım gülaydınlığımdınBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv günaydınımdın...

''Yıllar sonra şimdi yine bekliyorum seniBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bir umutla.
    Ama artık azalan hatta tükenen bir umutla... Ömrümün bütün dilimlerine kar yağıyor şimdi.
    Kar da beyaz ama ben yine de direniyorum.
    Çıkıp gelmeniBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv üzerime yağmanı bekliyorum.
    Bir zemheri mevsimiydi ayazda bırakıp gitmiştin hayallerimi.
    Bak yine zemheri. Dağlara kar yağıyor ama sen yoksun.
    Sen yoksunBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv acılara özlem yağıyor... BakBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kar yağıyor üstümeBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv iliklerime dek üşüyorum.
    Yine de yüreğimde ateşler yakıyorum. Dönersen ellerini ısıtırsın diye...

''UnutmuşumBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv içimdeki umutların beyazlığını... Unutmuşum maviBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv yeşilBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv al renkleri...
    Ne zaman bir yağmur sesi duysamBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv ne zaman bir su sesiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv içimde sevgiler kanarBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv pınarlar kanar benimle.
    Sonra sen gelir dökülürsün içimeBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv sen gelir dökülürsün gözlerimeBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kirpiklerim dökülür yollara. Gülaydınlığın doğar üstüme.
    İşte o zaman dağ dağ özlem kesilirimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bulut bulutBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv hüzün hüzün..

Düştüğüm her uçurumda sen varsın yanımda
    seni taşıdım içimde bir damla gözyaşı gibi
    bütün yıldızlara ismini haykırdımBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bütün gecelere
    bir sen yoksun bir sen duymuyorsun
    *-*Bi_tanem*-*

rüyalarımı hicran alır her gece gelmezsin
    çağrılarım isyan olur her gece bilmezsin
    sevdasını yüreğime taht kurduğum nerdesin
    bir sen yoksun bir sen bilmiyorsun
    *-*Bi_tanem*-*

bil ki hep sana aktım bu sevdalı nehirlerde
    hep seni bekledim bu düştüğüm yerlerde
    ümit kervanları bir bir gelip giderler de
    bir sen gittin bir sen gelmiyorsun
    *-*Bi_tanem*-*

Gel... Gel kiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv sarı papatyalar açsınBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kır gülleriBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kır menekşeleriBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kırkkanatlılar açsın.
    Yol alsın umuda nazlı cerenlerBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv ceylanlarBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv karda boranda yolunu yitirenler. Gel can gelsin solmuş anılara.
    Boşalsın sicim sicim gözyaşlarıBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv ırmak olsun susuz kalmışlara;
    kardeş olsun dostluklaraBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv yüreğimdeki merhamete... Gel... Gel kiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv sevginle anlam bulsun duygularBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gözlerimden toprağa düşen damlalar....
    Gelmeni istiyorum biten umutlarıBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv yiten sevdaları diriltmen içinBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv solan yaprakları yeşertmen için.

Tüm ümitlerin tükendiği anda çıkıp gelmeniBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv üzerime yağmanı bekliyorum.
    Bu sitemdir sanma.
    Bil kiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gelmezsen solup gideceğimBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv bitip tükeneceğim.
    Bir daha bir daha hiç bir mevsim açmayacağım çiçeklerimiBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gülümsemeyeceğim gül yüzlü çocuklaraBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv gül desenli baharlaraBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv kırlaraBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv cerenlere ceylanlara... Gel...!

YAŞLI GÖZLERDE VE DİKENLİ DÜŞLERDE BÜYÜTTÜM UMUTLARIMI

Artık geçmeLiyim tüm kaLmaların üzerindeN;

soL adımım sarhoş sağ adımım yorgunBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv artık gitmeLiyim bu hikayedeNBelki Güneş BiR Gün İkimiz İçin Doğar... Smiliv
    sağ yanım bitkin soL yanım vurgun !

BELKİ GÜNEŞ Bİ' GÜN İKİMİZ İÇİN DOĞAR..

alıntı

Forum Saati Ptsi 6 Mayıs - 15:46:53