Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı

Misafir
    Misafir

Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Empty Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı

Mesaj  Misafir Paz 14 Kas. - 16:26:42

Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı 2yphkqq

EY HAYAT
    Daha nekadar acıtabilirsin canımı
    Daha nekadar söyle...

Yeteri kadar yaktın canımı
    Ne kaldıki benden geriye cansız bir beden
    Ne yaparsan yap bundan fazla acıtamazsın beni
    Susma söyle durma öyle karşımda söylee
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspDaha benden geriye ne kaldı
    Daha neyimi alacaksın daha neyimi çalacaksınEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspDaha ne kaldı yaşanmayan bana yaşatmadığın ne var söyle..

Bunca yıl omuzlarıma attığın yükleri kaldırdımEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspAma yeter..
    En ufak yükünü bile kaldıramıyor dibe çöküyorumEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspKalkamıyorum artık

Bu enkazın altında haykırışlarımı sessiz çığlıklarımı duyan yokEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspBu gecenin karanlık hoyrat yalnızlığında sessiz hıçkırıklarımı duyan yok..
    Söyle hayat daha ne kaldı daha ne kadar acıtabilirsin beniEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspYaşatmadığın ne kaldı..
    Umutlarımı çaldın,hayallerimi yaktınEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspDüşlerime bile gölge düşürdün
    Hayatımın anlamının ,yaşama sevincimin katili oldunEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspİnsanlara olan güvenimi,dostlarımı,sabrımı,herşeyimi çaldın benden
    Yaslanıp ağlayacağım bir omuz bile bırakmadın banaEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspSöyle Hayat Söyle...
    Daha ne kaldı geriye benden alacağın ne var bana yaşatmadığın ne var dahaEy hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hsp
    Ey hayat Daha nekadar acıtabilirsin canımı Do8hspSöyle ne kadar acıtabilirsin canımı acının taa kendisi olmuşken

Söylee daha nekadar..

Forum Saati Cuma 17 Mayıs - 11:18:44