Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Join the forum, it's quick and easy

Sevgi Bahçesi

Sevgi Bahçesine Hoşgeldiniz Sayın Misafirimiz,Siteye giriş yaptığınız için teşekkürler.Eğer Üye olursanız ,Forum dan daha fazla yararlanabilirsiniz.Ayrıca forumun gelişmesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Sevgi Bahçesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yüreğine Sevgi Yağmurlarından Bir Damla Düşenlerin Forumu

Masum Kız Serab'i Kaybettik:(

Admin(Uçkun)
    Admin(Uçkun)
    Admin
    Admin

Lakap : Yönetici

Masum Kız Serab'i Kaybettik:( Empty Masum Kız Serab'i Kaybettik:(

Mesaj  Admin(Uçkun) Çarş. 9 Ara. - 19:00:44

Masum Kız Serab'i Kaybettik:( Zzaasd

[b]Belediye Otobüsüne Yönelik Molotofkokteylli Saldırıda Yaralanan ve Hayatını Kaybeden Serap Bugün Toprağa Verilecek.İstanbul Küçükçekmece`de belediye otobüsüne yönelik molotofkokteylli saldırıda yaralanan ve dün hayatını kaybeden Serap Eser`in cenazesi bugün toprağa verilecek.

Serap Eser İstanbul`da Ataköy 5. Kısım Camisi`nde öğleyin kılınacak namazın ardından defnedilecek.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık ve Kronik Yara Tedavi Merkezi yoğun bakım servisinde tedavisi süren 17 yaşındaki Serap Eser dün sabah saatlerinde hayatını kaybetmişti.

Yangın söndürücü ile müdahale

Eser, 8 Kasım günü Küçükçekmece Kanarya Mahallesi`nde durakta yolcu almak için bekleyen iett otobüsüne molotofkokteyli atılması sonucu yaralanmıştı.

Molotof dehşetinde elleri, yüzü ve bacakları yanan genç kıza ilk müdahaleyi yoldan geçen araç sürücüleri yapmıştı. Hatta, olayı gören bir sürücünün aracında bulunan yangın söndürücü ile genç kızın üzerindeki alevleri söndürdüğü belirtilmişti.

Otobüs şoförü Cemal Keskin, "Durağa yanaşmadan ben onları fark ettim. Hazırlıklı olduklarını anladım . Fakat yolcu indireceğim için yolun öbür tarafına, yani soluna geçtim. Hepsi yanaşarak attılar molotofkokteyllerini" demişti.

Serap Eser`in yüzünün yanmasına neden oldukları iddiasıyla 4`ü çocuk 6 kişi, yasadışı örgüt üyesi olmak, patlayıcı madde atarak adam öldürmeye teşebbüs etmek ve kamu malına zarar vermek suçlarından tutuklanmıştı.

Forum Saati Cuma 26 Nis. - 23:04:32